O nás

ŠENK VRBOVEC patří mezi vyhlášené vinařské  místa v České republice  a naleznete jej v centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí, v ulici Skořepka. Pilířem naší nabídky vín jsou vína z vinařství Waldberg Vrbovec, vína z této moravské vinařské podoblasti patří mezi špičková vína v republice.

Nabízíme široký sortiment vín (sudových, odrůdových, lahvových), dárková balení vína a mnohé další vinařské doplňky.  Pořádáme rovněž pravidelné degustace vín a delikates k vínům.

O víně toho bylo napsáno už velmi mnoho, ale jen číst slova nestačí, s vínem je potřeba se blíže seznámit a seznamovat. Každý hrozen vína prochází několikrát rukama zkušeného vinaře, který ji s láskou opečovává. V hroznech je uložena energie, kterou poté můžeme ocenit v barvě, vůni, zralosti a v neposlední řadě i v celkové chuti vína.

V příjemném prostředí našeho Šenku je možné posedět u sudového či lahvového vína. Nově jsme pro Vás zrekonstruovali prostory Private Clubu Waldberg, které jsou primárně určeny pro uspořádání soukromých oslav, firemních akcí či posezení s přáteli.

Těšíme se na Vaši návštěvu nad sklenkou dobrého vína.

Šenk Vrbovec
Skořepka 3
Praha 1